Rozpočtár investičných projektov

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 300 €
Ref. Č.
1-5-39290

Využite svoje skúsenosti a staňte sa členom tímu veľkých investičných CAPEX projektov v nadnárodnej spoločnosti na pozícií Rozpočtár investičných projektov!

Náplň tejto pracovnej pozície je nasledovná:

  • Odhad nákladov jednotlivých projektov
  • Vytváranie a pravidelné aktualizovanie databázy komodít a prácu inžinierskej/technickej profesie (stavebníctvo)
  • Pripravovanie požiadaviek na cenový rozklad pre uchádzačov verejných súťaží
  • Spolupráca s inžinierskou organizáciou subdodávateľov
  • Príprava požiadaviek na štruktúru rozdelenia prác cenového návrhu
  • Porovnávanie odhadových nákladov oproti skutočne dosiahnutým nákladom
  • Podpora a rozvíjanie vzťahu s dodávateľmi, partnermi a kontraktormi v rámci spoločnosti
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

  • VŠ vzdelanie v stavebnom odbore
  • Minimálne 3 roky skúsenosti na pozícií Rozpočtára v stavebnom prostredí
  • Prax s investičnými projektami je PODMIENKOU
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
  • Znalosť Cenkrosu
  • Orientácia na riešenia a výsledky