pripája sa...

AR špecialista

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 700 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-33271

Popis Práce

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zastrešovanie prvých krokov od nabehnutia objednávok a pohľadávok
  • Kontrolovanie, či všetky záväzky boli zaplatené
  • Screenovanie účtov a sledovanie účtov odberateľov
  • Riešenie nezaplatených pohľadávok
  • Aktívna komunikácia s kontaktnými osobami na strane odberateľov
  • Investigácia chýb

Požiadavky

Na túto pozíciu hľadáme:
  • 2 a viac rokov skúseností v oblasti Cash application ALEBO Cash collections
  • Anglický jazyk na úrovni C1
  • Dynamická a komunikatívna osobnosť
  • Tímový duch a ochota pracovať od 13:00-22:00

Benefity

1. Nadštandardne finančne ohodnotená poobedná zmena
2. 3 sick days do roka
3. Profesionálny rozvoj pre zamestnancov
4. Dentálna starostlivosť
5. Tímové aktivity

Finance a bankovníctvo a investície | Analýzy | Vymáhanie pohľadávok | Analytik | Špecialista | Komplexný | Centrá zdieľaných služieb | Štatistiky | Financial analyst