pripája sa...

Riaditeľ výrobného úseku

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 2 800 - 3 000 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-30604

Popis Práce

Máš skúsenosti s plánovaním a riadením zákazkovej výroby?

Náplň práce:

  • zodpovednosť za komplexné riadenie výrobného úseku (TPV, plánovanie, výroba)
  • návrh, implementácia a optimalizácia výrobných procesov
  • zvyšovanie produktivity, neustály rozvoj
  • plánovanie rozpočtov a investícii, optimalizácia nákladov
  • zavádzanie nových projektov
  • vedenie a motivácia zamestnancov
  • plnenie plánu výroby, optimalizácia materiálneho zabezpečenia výroby

Požiadavky

  • technické vzdelanie
  • aspoň 5 rokov skúseností vo vedení a plánovaní zákazkovej výroby
  • znalosť procesov
  • aktívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazkyka

Benefity

  • mesačné prémie
  • ročné odmeny
  • DDS s prispievaním zamestnávateľa

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Top manažér | Manažér | Montáž | Výroba | Plánovanie | Technológia | Associate producer