pripája sa...

Prevádzkový manažér so zameraním na údržbu

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-30-33002

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako Prevádzkový manažér so zameraním na údržbu !

Náplňou práce bude najmä:

  • Zodpovednosť za bezproblémový chod spoločnosti
  • Kontrolovanie dodržiavania procesov v rámci spoločnosti /dve strediská /
  • Koordinácia medzi oddeleniami spoločnosti
  • Navrhovanie, riadenie a vylepšovanie procesov vrátane efektívneho riadenia ľudských zdrojov
  • Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
  • Riadenie finančného hospodárenia spoločnosti
  • Úzka spolupráca s majiteľom spoločnosti
  • Vypracovávanie pravidelných reportov a štatistík
  • Zodpovednosť za systém manažérstva kvality spoločnosti

Miesto práce: Nitra a Senica.

Požiadavky

  • Minimálne 5-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Výhodou skúsenosti s komplexným riadením menšej spoločnosti /cca 45 zamestnancov/
  • Prax v oblasti strojárstva,výrobných liniek /elektro,resp.strojná údržba, výroba strojov,PLC/
  • Plynulé ovládanie anglického jazyka je podmienkou
  • Asertívna osobnosť
  • Výhodou skúsenosti s akvizíciou zákazníkov
  • Výhodou znalosti ekonomického charakteru
  • Výhodou skúsenosti s riadením projektov
  • Riadiace schopnosti
  • Komunikatívne a organizačné schopnosti
  • Strategické myslenie
  • Odolnosť voči stresu
  • Schopnosť riešiť problémy

  • základná zložka mzdy v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta
  • služobné auto /nadštandard/
  • dlhodobá spolupráca
  • možnosti vzdelávania a školení
  • 13. a 14.plat

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Riaditeľ | Vedúci | Top manažér | Údržba | Zákazník | Obrábanie | Výroba | Technológia | Kvalita | Project Manager