pripája sa...

RIADITEĽ OBCHODNÉHO CENTRA

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-13-25004

Máte skúsenosti s vedením obchodného domu alebo veľkej prevádzky?
Ste silný vodca?
Dokážete plynule komunikovať v angličtine?
Ste pripravený chopiť sa novej výzvy?

Využite príležitosť a zapojte sa do výberového konania na pozíciu RIADITEĽ OBCHODNÉHO CENTRA, ktorú obsadzujeme pre nášho medzinárodného klienta v Trenčíne!

Náplň práce:

  • Komplexné riadenie chodu obchodného domu - po stránke organizačnej, personálnej, obchodnej a hospodárskej
  • Komunikácia s potenciálnymi aj existujúcimi nájomníkmi
  • Zodpovednosť za dosahované výsledky obchodného domu
  • Vedenie a motivácia tímu podriadených zamestnancov
  • Presadzovanie a realizácia marketingovej stratégie spoločnosti
  • Zodpovednosť za dodržiavanie prevádzkových štandardov
  • Reporting výsledkov

Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý:
  • má skúsenosti na obdobnej pozícií ako manažér alebo zástupca manažéra obchodného centra, supermarketu, obchodného domu
  • má aktívnu znalosť anglického jazyka
  • má negociačné zručnosti
  • je komunikatívny a vie pracovať s ľudmi

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Manažér | Vedúci obchodu | B2B | B2C | Maloobchod | Operation Manager