pripája sa...

REPORTINGOVÝ ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-11-30435

Bol si už aspoň rok pri tvorbe finančných výkazov, audite alebo reportingu a chceš využiť svoje finančné vzdelanie? V tejto úlohe budeš sledovať kvartálne uzávierky podľa amerických štandardov a miestnych účtovných štandardov. Budeš vykonávať finančné analýzy pre reporting a sledovať či všetky čísla sedia. Očakávame, že ako dôležitá súčasť medzinárodného tímu prinesieš riešenia na skvalitnenie interných procesov. Tento tím bude nový, takže o množstvo zaujímavých príležitostí budeš mať postarané!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Sledovať proces kvartálnej a ročnej uzávierky
  • Budeš podporovať proces auditu
  • Vylepšovať vnútorné procesy spoločnosti
  • Pracovať s najvyššou presnosťou a kvalitou spracovania údajov
  • Vykonávať finančný reporting na základe miestnych účtovných štandardov
  • Sledovať analytické informácie z iných tímov v rámci spoločnosti

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku na úrovni B2 - budeš ho denne využívať pri komunikácii v oblasti financií
  • Máš viac ako ročnú skúsenosť v oblasti financií, ak máš za sebou audit skúsenoť, tak to bude tvoja silná zbraň
  • Ovládaš program Excel (VLOOKUP, HLOOKUP, IF, COUNTIF, Kontigenčné tabuľky)
  • Máš vedomosť rôznych európskych účtovných štandardov

Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Komplexný | Reportovanie | US GAAP | Financial Controller