pripája sa...

REPORTING SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 600 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Medzihradská Simona
Ref. Č. 1-11-31777

Ak hľadáte pozíciu, kde sa môžete zlepšiť svoje účtovnícke schopnosti a znalosti, čítajte ďalej.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za mesačné rekonciliácie dlhopisov, akcií, pôžičiek a pod.
  • Overovanie a distribúcia mesačných a kvartálnych reportov kolegom na iných oddeleniach, audítorom alebo iným partnerom
  • Analýza týždenných pohybov na výkaze ziskov a strát
  • Kvartálna analýza pohybov na súvahe

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • 2 roky skúseností s účtovníctvom
  • Pokročilá a plynulá komunikácia v angličtine na úrovni aspoň B2 je nevyhnutnosťou, keďže korporátny jazyk spoločnosti je angličtina
  • Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni

Ak ste tímový hráč, máte analytické myslenie a ste orientovaný na detail, zašlite nám Vás životopis.

Spoločnosť ponúka množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Kontroling | Účtovník | Analytik | Špecialista | Komplexný | Excel | Investície | Bookkeeper, accountant