pripája sa...

Relationship manager/ Vzťahový manažér - BANKOVNÍCTVO

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-33809

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta na pozícii Relationship Managera
Máte skúsenosti s akvizíciou a starostlivosťou o existujúcich klientov? V prípade záujmu pošlite svoj životopis a reagujte na pozíciu RELATIONSHIP MANAGER

Pracovná náplň:

  • Starostlivosť o existujúcich korporátnych klientov
  • Zodpovednosť za pridelené portfólio korporátnych klientov
  • Poradenstvo v oblasti financovania projektov
  • Predaj bankových produktov
  • Sledovanie finančnej situácie a aktivít klienta
  • Dosahovanie obchodných cieľov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie (ekonomický smer)
  • minimálne 3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii v bankovom sektore
  • aktívna znalosť komunikácie v anglickom jazyku

Obchod a marketing | Finance a bankovníctvo a investície | Bankovníctvo | Manažment | Obchod | Manažér klúčových klientov | Úvery | Portfólio | Obchod | Key Account Manager