pripája sa...

REGIONAL SALES MANAGER PRE SR a ČR (fmcg)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Henčová Daniela
Ref. Č. 23357

Ste "dospelý" obchodník s vyzretým prejavom, profesionálnou prezentáciou a jednaním na úrovni? Ste zvyknutý komunikovať s majiteľmi spoločností, manažérmi a konateľmi? Máte trpezlivosť a dokážete budovať silné obchodné vzťahy?

Našim klientom je celosvetovo známa spoločnos pôsobiaca v oblasti FMCG a hľadá šikovného AREA SALES MANAGER-a pre Slovensko a Česko.

Náplň práce:

  • Starostlivosť o kľúčových existujúcich zákazníkov na území Slovenska a Česka
  • Udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • Poskytovanie klientského servisu a poradenstva
  • Vedenie obchodných stretnutí
  • Kooperácia v rámci tímu odborníkov a obchodníkov
  • Vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií
  • Reporting na pravidelnej báze

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • prax na pozícii KEY ACCOUNT MANAGERA v oblasti FMCG min. 2-3 roky
  • kontakty v oblasti požadovaných zákazníkov (facility services, upratovacie spoločnosti, ...) PODMIENKOU
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • vynikajúce predajné zručnosti
  • silná orientácia na zákazníka
  • analytické myslenie a zmysel pre detail
  • silné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • tímový hráč

Benefity

  • týždeň dovolenky navyše
  • 4 sick day do roka
  • veľmi dobré platové ohodnotenie
  • auto, mobil, notebook, tablet
  • pripoistenie
  • voľnočasové aktivity
  • zamestnanecké akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Akvizícia | B2B | B2C | VO | Podpora predaja | FMCG | Account Manager