pripája sa...

REGIONAL FINANCIAL CONTROLLER-SENIOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 700 EUR
Publikované 6 dňami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31443

Ste skúsený finančný kontroler a nevadilo by Vám občasné cestovanie? Ak by ste chceli mať "pod palcom" 3 krajiny, táto pozícia Vám to umožní a ponúkne mnoho rôznych úloh.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za controlling 3 regiónov
  • Finančné a iné analýzy- profit, obrat, cenotvorba
  • Reporting, budgeting podľa IFRS
  • Risk management- implementácia a monitorovanie interných procesov
  • Zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych daňových zákonov
  • Spolupráca na interných aj externých auditoch
  • Spolupráca na implementácií nových systémov

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • 10 rokov skúseností s finančným controllingom
  • Znalosť slovenských aj českých účtovných štandardov
  • Skúsenosť z oblasti obchodu (nákup, predaj) alebo rýchloobratkového spotrebného tovaru je podmienkou
  • Pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Znalosť MS Excel- kontingenčné tabuľky
  • Znalosť SAP je výhodou
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií/ účtovníctva/ daní a pod.
  • Analytické zmýšľanie, zameranosť na detail a zvládanie stresu sa Vám zíde
  • Ochota cestovať- cca 25%

Uvádzaný plat je na spodnej hranici a može byť vyšší v závislosti od Vašich skúsenosí a kvalifikácií.

Spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Manažér | Komplexný | SAP | Senior | Inspector controller