pripája sa...

REFERENT PREDAJA (BRNO, ČR)

Lokalita Česká republika
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 23221

Náš klient pôsobiaci na slovenskom i českom trhu Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Referent predaja na centrále spoločnosti v Brne.

Náplňou Vašej práce bude:

  • podpora predaja, predajných akcií a a motivačných súťaží
  • spracovanie a sprostredkovanie informácií predajniam v SR a ČR, ostatným oddeleniam a spolupracovníkom
  • komunikácia s predajňami v sieti a vybavovanie ich požiadaviek
  • preklad textov z nemeckého do slovenského jazyka
  • komunikácia so zákazníkmi (telefonicky, elektronicky, písomne)
  • podpora a zabezpečenie administratívnych činností oddelenia
  • tvorba štatistík, analýz, reportov

Miesto výkonu práce : Brno, Česká republika

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • výborná znalosť slovenského jazyka
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1/ B2
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve
  • aktívna znalosť MS Office
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť pri práci
  • ochota pracovať v Brne, ČR

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém firemných výhod:
  • 13. plat
  • 5 týždňov dovolenky
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Obchod | Špecialista | Podpora predaja |