pripája sa...

REFERENT PERSONALISTIKY A ADMINISTRATÍVY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23486

Využitie príležitosť zamestnať sa u nového investora v regióne!

Pre nášho zahraničného klienta - menšiu výrobnú spoločnosť v Bánovciach nad Bebravou - hľadáme REFERENTA PERSONALISTIKY A ADMINISTRATÍVY!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za personálnu administratívu - pracovné zmluvy, dochádzky, pohovory, školenia zamestnancov, zdravotné prehliadky, príprava podkladov pre mzdy
  • Zodpovednosť za všeobecnú administratívu - osobnú, telefonickú a emailovú komunikáciu, vybavovanie pošty
  • Zodpovednosť za plánovanie služobných ciest, objednávanie leteniek, zajednávanie ubytovania
  • Zodpovednosť za bankové účty a finančnú hotovosť
  • Podpora manažmentu spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti na oddelení personalistiky
  • Všeobecné administratívne skúsenosti
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmiekou, znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
  • Ochota vycestovať do zahraničia v rámci prvotného zaškolenia
  • Precíznosť
  • Dôslednosť
  • Príjemné vystupovanie
  • Organizačný talent

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | HR | Kancelářské služby | Špecialista | Recruiter | Asistent / asistentka | Junior | Osobná | Front office |