pripája sa...

Referent obchodu

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 950 - 1 000 EUR
Publikované 21 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-13-32497

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Referent obchodu. Nenáročná administratívna práca vhodná pre technicky orientovanú osobnosť.
Miesto výkonu práce: Trenčín
Pracovná náplň:

  • Vykonávanie obchodnej činnosti pri nákupe a predaji hutného materiálu
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Riešenie reklamácií a nezhôd
  • Zodpovednosť za správne preskúmanie a riešenie dopytu a ponuky
  • Vystavovanie objednávok, dodacích listov a dobropisov
  • Spolupráca s obchodným manažérom pri výbere a hodnotení dodávateľov
  • Spracovanie obchodných prípadov a vedenie záznamov v systéme SAP
  • Vedenie skladovej evidencie – príjem, výdaj
  • Vybavovanie telefonických hovorov, e-mailov a pošty na dennej báze
  • Vytváranie faktúr

Požiadavky

  • SŠ vzdelanie s maturitou technického zamerania_podmienka
  • min. 2 roky prax v administratíve, obchode_technické prostredie
  • Znalosť MS Office_pokročilá úroveň
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni obchodnej korešpondencie
  • Znalosť SAP_veľkou výhodou
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Technicky orientovaná osobnosť
  • Príjemné vystupovanie, analytické myslenie, otvorený, zodpovedný a komunikatívny typ
  • Schopnosť riešiť viac úloh súčasne, tímový hráč

Benefity

  • zaujimavý sociálny program
  • 13, a 14. plat
  • príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily

Business Support Center | Obchod a marketing | Administratíva | Zákaznícky servis | Marketing | Obchod | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Excel | Kontingenčné tabuľky | Makrá | Reportovanie | Marketing communication