pripája sa...

SALES OFFICER WITH ENGLIH AND GERMAN

Lokalita Košice
Publikované 10 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-27381

Toto je príležitosť zamestnať sa na obchodno-technickej pozícii v stabilnej výrobnej spoločnosti a stať sa členom medzinárodného tímu orientovaného na podporu zahraničného zákazníka.

Náplň práce:

  • Vystavovanie cenových ponúk pre zákazníka v rámci zadefinovaných právomocí
  • Zadávanie zákazníckych požiadaviek / zmien / aktualizácií do systému
  • Kalkulácie cien jednoduchých produktov podľa požiadaviek zákazníka
  • Zákaznícky servis (vrátane prijímania reklamácii, informovania zákazníka o stave objednávky a pod.)
  • Sledovanie spätných väzieb od zákazníkov za účelom zlepšenia procesov
  • Participácia na projektoch v spolupráci s ďalšími závodmi spoločnosti vo svete
  • Vytváranie špecifických reportov na základe požiadavok obchodného oddelenia

Požiadavky

Požadujeme:
  • VŠ vzdelanie technického zamerania
  • 1-2 roky skúseností v oblasti zákazníckeho servisu, cenotvorby (orientácia na zahraničného zákazníka)
  • Skúsenosti na obchodno-referentskej pozícii - veľkou výhodou
  • Plynulá komunikácia v NEMECKOM JAZYKU - podmienkou
  • Mierne pokročilá komunikácia v ANGLICKOM jazyku - podmienkou
  • Výborný MS Office (pokročilý MS Excel)
  • Technické myslenie a motivácia učiť sa
  • Tímový hráč
  • Orientácia na detail

Benefity

  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Vouchery na nákup produktov a služieb

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=engineering

Engineering | Obchod a marketing | Strojárstvo | Nákup | Obchod | Marketing | Analytik | Kalkulant | Konzultant | Absolvent | Špecialista | Zákazník | Proces | Obchod | Servis / služby | Customer support