pripája sa...

RECRUITMENT CONSULTANT/ RECRUITMENT SPECIALIST

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 750 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Suranová Monika
Ref. Č. 15732

Nitriansky Grafton dopĺňa svoje rady. Hľadáme "TECHNO" konzultanta v oblasti inžinieringu, ktorý bude mať na starosti odborné pozície v oblasti priemyslu. Ide o výbornú pozíciu pre niekoho dynamického, kto má chuť učiť sa nové veci, vie sa nadchnúť pre prácu a je zameraný na zákazníka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Recruitment
  • Alternatívne vyhľadávanie vhodných uchádzačov
  • Realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
  • Zadávanie inzercie do prístupných médií
  • Business Development - aktívne oslovovanie potenciálnych klientov ( nadväzovanie nových obchodných vzťahov s klientmi, aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí )
  • Starostlivosť o kľúčových klientov a kľúčové náborové projekty
  • Rozvoj vzťahov a aktívna komunikácia s pridelenými klientmi
  • Prezentovanie služieb spoločnosti
  • Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
  • Asistencia pri školeniach nových členov tímu
  • Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
  • Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
  • Zodpovednosť za pravidelný reporting
  • Aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu, rovnako ako s kolegami na iných oddeleniach a iných pobočkách spoločnosti

Požiadavky

Ideálny kandidát by mal spĺňať tieto kritériá:
  • VŠ vzdelanie (ekonomického alebo technického zamerania )
  • Predchádzajúce skúsenosti z oblasti Personalistiky, Customer care sú výhodou
  • Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Znalosť iného jazyka - výhodou
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Pracovné skúsenosti z medzinárodného prostredia
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Schopnosť jednania s klientmi
  • Flexibilita a pracovné nasadenie
  • PC znalosti – MS Office

Spoločnosť ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, atraktívne zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme, priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Stavebníctvo | HR a kancelářské služby | IT a telekomunikace | Obchod a marketing | Obchod | HR | Manažment | Manažér | Vedúci oddelenia | Manažér pobočky | Vedenie ľudí |