RECRUITER(KA) | kancelária v centre Nitry

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 500 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Ref. Č.
126-14-42337-4

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Temporary Recruitment Consultant.

Aká bude náplň Tvojej práce:

  • vyhľadávanie vhodných kandidátov na pozície vo výrobe na pracovných portáloch a na sociálnych sieťach ( Profesia, FB, a pod.)
  • spracovávanie reakcií kandidátov a tvorba pracovných inzercií
  • príprava výberových konaní
  • vedenie pohovorov a vyhodnocovanie kandidátov, testovanie kandidátov
  • starostlivosť o kľúčových klientov spoločnosti
  • vedenie personálnej administratívy dočasne pridelených zamestnancov
  • starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov
  • riadenie personálnych projektov v oblasti náborov i poradenstva
  • ďalšie činnosti v rámci dohodnutého druhu práce
Požiadavky

Čo od Teba čakáme:

  • Skúsenosť so sourcingom a náborom zamestnancov na rôzne typy pracovných výrobných pozícií je podmienkou
  • Orientácia v oblasti Zákonníka práce výhodou - je fajn, ak máš základný prehľad, všetko ostatné Ťa radi naučíme
  • Motivácia pre oblasť HR - predovšetkým pre nábor a vyhľadávanie kandidátov
  • Záujem pracovať v dynamickom a rýchlo meniacom sa prostredí
  • Chuť komunikovať s rôznymi kandidátmi a byť naozaj komunikačne zdatný– komunikácia s kandidátmi je na dennej báze
  • Stredne pokročilá úroveň anglického jazyka. Znalosť iného jazyka je výhodou
  • Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci
  • Sebamotivácia, chuť učiť sa a napredovať
  • VP sk. B- aktívny vodič
Benefity

Čo ponúkame:

  • Platové podmienky sa líšia v závislosti na seniorite kandidáta
  • Mesačné bonusy
  • Prácu v stabilnej spoločnosti
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Sick days
  • Dni dovolenky navyše
  • Team-buildingy
  • Cafeteria
  • Multisport karta
  • a iné...