pripája sa...

RECRUITMENT ASSISTANT part time

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 3,50 - 4 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 3-19-32034

Ak hľadáš stabilnú dlhodobú prácu popri štúdiu alebo iných povinnostiach, baví Ťa administratíva a kontakt s ľuďmi, zaujímaš sa o oblasť HR a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !

Tvoja náplň práce:

  • práca 4h denne v čase 9 - 13h, resp. 10 - 14h
  • spracovanie e-mailov a požiadaviek
  • telefonický prescreening kandidátov, pozývanie kandidátov na pohovor
  • testovanie jazykových znalostí kandidátov
  • správa inzercie a sourcing na pracovných portáloch
  • sledovanie trendov na trhu práce
  • participácia na interných projektoch
  • podpora celého recruitment tímu
  • súvisiace administratívne práce a reporting

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • SŠ/VŠ vzdelanie alebo študent VŠ (zameranie HR alebo ekonomické)
  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie kandidátov)
  • znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
  • komunikačné zručnosti a príjemný prejav
  • aktívna práca s MS Office
  • odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie
  • time-management a multitasking
  • orientácia na detail
  • schopnosť učiť sa a rýchlo si osvojiť nové poznatky
  • tímový hráč

Benefity

  • práca v mladom, dynamickom tíme
  • lokálne teambuildingové aktivity
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
  • denné využitie cudzieho jazyka
  • priestor pre získanie prvých HR skúseností

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | Kancelářské služby | HR | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Spracovania dát | Front office | Recruiter