pripája sa...

HR ASSISTANT/ SOURCER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Federica Fini
Ref. Č. 12026

Ak hľadáš stabilnú prácu v dynamickom tíme, baví Ťa administratíva a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak potom sa Ti u nás bude páčiť !

Tvoja náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie kandidátov v internej a externých databázach
  • telefonické oslovovanie kandidátov
  • participácia na tvorbe firemnej candidate sourcing stratégii
  • organizácia pracovných pohovorov
  • telefonické testovanie jazykových znalostí uchádzačov
  • príprava pracovno-právnej dokumentácie
  • aktualizácia dát a práca s databázou
  • úzka spolupráca s konzultantmi
  • iná administratívna podpora
  • koordinácia aktivít v rámci oddelenia

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • znalosť Zákonníka práce je výhodou
  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka (denné testovanie kandidátov)
  • znalosť ďalšieho jazyka veľkou výhodou
  • komunikačné zručnosti
  • aktívna práca s MS Office
  • vysoké pracovné nasadenie
  • time-management
  • schopnoť prioritizovať
  • orientácia na detail
  • tímový hráč

Benefity

  • Spoločné obedy s kolegami
  • Fruit day
  • Sick days
  • Training days v oblasti HR
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Multisport karta
  • Teambuldings počas celého roka

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Administratíva | Zákaznícky servis | HR | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Spracovania dát | Back office | Junior | Nábor | Personnel officer