pripája sa...

RECRUITER ( engineering )

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 800 - 1 500 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 13310

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER pre pobočku v Košiciach.

Využi jedinečnú šancu stať sa zamestnancom Graftonu a získať tak jedinečné skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii recruitera bude najmä:

  • Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta z rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, aktívne oslovovanie kandidátov, searching/networking)
  • Vedenie osobných pohovorov s kandidátmi,
  • Práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie,
  • Prezentácia pracovných príležitostí kandidátom,
  • Starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi,
  • Komplexné zastrešovanie náborových projektov,
  • Aktívna akvizícia nových klientov,
  • Prieskum trhu, marketingové aktivity, účasť na HR eventoch,
  • Komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa (HR prípadne Engineering - strojárstvo, elektrotechnika)
  • Praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( z interného alebo externého HR ) je výhodou
  • Prehľad na trhu práce - východné SVK
  • Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
  • Orientácia v procesoch výrobných spoločností
  • Plynulá znalosť Anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Znalosť iného svetového jazyka výhodou
  • Obchodnícke zručnosti a sales potenciál
  • Samostatnosť a pracovná dynamika
  • Tímový hráč
  • VP. sk B - aktívny vodič

Benefity

  • dynamická a samostatná práca v oblasti HR/recruitment
  • rozvojové a vzdelávacie aktivity ( jazykové vzdelávanie, rozvoj soft skills zručností, pohovorovacích techník, typológie osobnosti apd. )
  • príspevok na športové aktivity,
  • príspevok na stravné nad rámec zákona,
  • sick days/fruit days,
  • pravidelné teambuildingové aktivity
  • príjemné, neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre Košíc
  • motivujúci systém ohodnotenia na základe výkonu
  • denné využitie cudzích jazykov

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Agentúra | Nábor | Recruiter