Recruitment Consultant

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 500 €
Ref. Č.
3-14-13310

Posilňujeme náš team a hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER pre pobočku v Košiciach.

Staň sa súčasťou Graftonu a využi svoje skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, personálneho leasingu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii recruitera bude:

  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta z rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, aktívne oslovovanie kandidátov, searching/networking)
  • prescreening kandidátov a ich skúseností
  • vedenie pohovorov s kandidátmi ( osobné, online pohovory MS Teams apd.)
  • práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie
  • práca so sociálnymi médiami ( FB, Linkedln apd. )
  • starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
  • komplexné zastrešovanie náborových projektov
  • prieskum trhu, marketingové aktivity
  • komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru
Požiadavky

Na pozíciu Recruitera hľadáme kandidáta so skúsenosťou s náborom blue collars pozícií v oblasti výroby.

  • Praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( min 6 mesiacov)
  • Prehľad na trhu práce - východné SVK
  • Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
  • Orientácia v procesoch výrobných spoločností
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť maďarského jazyka výhodou
  • Príjemný a profesionálny prejav ( telefonický, osobný )
  • Obchodnícke zručnosti a sales potenciál
  • Orientácia na cieľ a výsledky, samostatnosť a pracovná dynamika
  • Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu - flexibilita
  • Tímový hráč
  • VP. sk B - aktívny vodič

Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností konkrétneho kandidáta.

Je tvorená fixnou a variabilnou zložkou mzdy.

V Graftone vám vieme ponúknuť:

  • dynamickú a samostatnú prácu v oblasti HR/recruitmentu ( práca je naozaj dynamická, prostredie sa mení veľmi rýchlo :-)
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • príspevok na športové aktivity - MULTISPORT
  • príspevok na stravné nad rámec zákona,
  • príjemné, neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre Košíc,
  • po zaškolení možnosť kombinácie práce z officu a práce z domu,
  • neobmedzený paušál aj na súkromné účely