pripája sa...

RECRUITER / ŠPECIALISTA NÁBOROV (anglický jazyk)

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23506

Pre nášho klienta, významnú a stabilnú výrobnú spoločnosť pôsobiacu celosvetovo, hľadáme šikovného a skúseného RECRUITERA:

Hlavná náplň práce:

  • Účasť na výberových konaniach a zabezpečenie ich plynulého priebehu
  • Vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi v oblasti náboru white-collar zamestnancov
  • Tvorba a zadávanie inzercie
  • Práca s osobnými údajmi zamestnancov, správa databázy zamestnancov
  • Organizácia a účasť na pracovných veľtrhoch a akciách zameraných na nábor pracovnej sily
  • Zabezpečovanie lekárskych prehliadok pre zamestnancov
  • Spolupráca s internými oddeleniami
  • Reporting nadriadenému

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti recruitingu v trvaní aspoň 1 - 2 roky
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
  • Dobré PC zručnosti
  • Schopnosť viesť pohovor
  • Komunikatívnosť, výborné prezentačné zručnosti
  • Samostatnosť pri práci
  • Zodpovednosť a lojálnosť

Benefity

  • 13-ty plat
  • Preplácanie nadčasov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Podpora vzdelávania
  • Rôzne benefity v oblasti športových, kultúrnych aktivít a zdravotnej starostlivosti
  • Pravidelné teambuildingové aktivity
  • Zamestnanecké zľavy na nákup výrobkov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Generalista | Konzultant | Nábor | Junior | Recruiter