pripája sa...

Recruiter pre oblasť personálneho lízingu

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 800 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 21830

Posilňujeme náš tím. Do nášho košického tímu hľadáme skúseného kolegu na pozíciu Recruitment consultant - pre oblasť personálneho lízingu.

Využi jedinečnú šancu stať sa zamestnancom Graftonu a rozvinúť tak skúsenosti z komplexnej HR oblasti ( Recruitment, HR admin, Comp&Ben, HR reporting, spracovanie dochádzky apd. ) z personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude najmä:

  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta
  • zastrešovanie pozícií najmä v oblasti výroby
  • komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru
  • vedenie osobných pohovorov s kandidátmi a ich testovanie ( manuálne testovanie, testy zručnosti apd. )
  • príprava pracovno- právnej dokumentácie
  • vysielanie zamestnancov na lekárske prehliadky
  • zodpovednosť za agendu OPP
  • spracovanie dochádzky pridelených zamestnancov a príprava podkladov pre mzdy
  • distribúcia stravných lístkov a výplatných pások
  • starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov ( pravidelné návštevy u klienta, riešenie ad hoc situácií, vystavovanie potvrdení apd... )
  • starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi

Požiadavky

Nevyhnutné požiadavky:
  • praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu nižších technických pozícií v oblasti výroby
  • skúsenosť s oblasťou personálnej administratívy ( pracovno - právna dokumentácia, spracovanie podkladov pre dochádzku apd. )
  • skúsenosť na pozícií temporary consultanta prípadne HR Admin
  • znalosť Zákonníka práce
  • VP. skupiny B. - aktívny vodič
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Ďalšie požiadavky:
  • VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • pro - zákaznícky orientovaná osobnosť
  • vysoká miera samostatnosti a systematickosti
  • flexibilita a pracovná dynamika
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • schopnosť zvládania stresových situácií
  • tímový hráč
  • obchodnícke zručnosti a sales potenciál

Benefity

  • systematický program ďalšieho vzdelávania
  • možnosť kariérneho rozvoja v oblasti HR
  • motivačný systém odmeňovania viazaný na výkon
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • rozmanité teambuildingové aktivity
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie

Iné poznámky

Zaujala Vás táto pozícia a spĺňate požadované kritériá?

Pošlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a motivačným listom.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritéria.

Ďakujeme za porozumenie.
Grafton tím

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Recruiter | Špecialista | Agentúra | Nábor | Poradenstvo | Senior | Recruiter