pripája sa...

Recruiter pre oblasť personálneho lízingu

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 700 - 1 300 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 21830

Popis Práce

Posilňujeme náš tím :-)

Do nášho košického tímu hľadáme kolegu na pozíciu Recruiter - pre oblasť personálneho lízingu.

Využi šancu stať sa zamestnancom Graftonu a rozvinúť tak skúsenosti z komplexnej HR oblasti ( Recruitment, HR admin, Comp&Ben, HR reporting, spracovanie dochádzky, payroll ) z personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude najmä:

  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta
  • zastrešovanie tzv. blue collars pozícií najmä v oblasti výroby ( operátor výroby, montážny pracovník, skladník apd. )
  • komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru ( offline a online kampaň )
  • vedenie osobných pohovorov s kandidátmi a ich testovanie
  • príprava pracovno - právnej dokumentácie
  • vysielanie zamestnancov na lekárske prehliadky
  • zodpovednosť za agendu OOPP
  • spracovanie dochádzky pridelených zamestnancov a príprava podkladov pre mzdy
  • distribúcia stravných lístkov a výplatných pások
  • starostlivosť o dočasne pridelených zamestnancov ( pravidelné návštevy u klienta, riešenie ad hoc situácií, vystavovanie potvrdení apd... )
  • starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi

Požiadavky

Nevyhnutné požiadavky:
  • znalosť anglického jazyka ( sme medzinárodná firma a naši klienti často nehovoria slovensky )
  • VP. skupiny B - aktívny vodič ( pri tejto práci budeš aj v teréne )
  • orientácia v oblasti Zákonníka práce - je fajn, ak máš základný prehľad, všetko ostatné ťa radi naučíme
  • skúsenosť v oblasti recruitmentu nižších technických pozícií v oblasti výroby je výhodou
  • skúsenosť s oblasťou personálnej administratívy ( pracovno - právna dokumentácia, spracovanie podkladov pre dochádzku apd. )
  • znalosť maďarského jazyka na aktívnej úrovni - výhoda

Ďalšie požiadavky:
  • nadšenie pre prácu - robíme maximum, aby nás práca bavila a chodili sme do officu radi
  • systematickosť a zodpovednosť - administratíva k tejto práci jednoznačne patrí a je veľmi dôležitá pre nás, pre našich zamestnancov aj našich klientov
  • pro- zákaznícky orientovaná osobnosť - predávame pozície a veľa telefonujeme
  • spoľahlivosť - to, čo sľúbime, sebe vzájomne, zamestnancom alebo klientovi chceme dodržať
  • chuť sa vzdelávať, rásť, pracovať na sebe, mať výsledky a dobrý pocit z odvedenej práce
  • flexibilita ( schopnosť rýchlo prispôsobiť sa zmeneným podmienkam ) a pracovná dynamika
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti - komunikácia je pri tejto práci najdôležitejšia
  • schopnosť zvládania stresových situácií
  • tímový hráč ( hľadáme si kolegu do tímu, je dôležité, aby sme si rozumeli )

  • motivačné finančné ohodnotenie zložené z fixnej a variabilnej časti, horná hranica nie je obmedzená a závisí hlavne na tebe
  • smart phone s neobmedzeným paušálom aj na súkromné účely
  • tréningový program a možnosť kariérneho rozvoja v rámci firmy, či už na Slovensku alebo v zahraničí
  • stravovacia karta s príspevkom na stravovanie nad rámec zákona
  • pitný režim, ovocné dni
  • podpora športových aktivít - Multisport karta
  • dni dovolenky navyše - vianočné voľno a sick days
  • po zapracovaní home office a pružná pracovná doba
  • interný referral program
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • zľava na ročné balíky zdravotnej starostlivosti
  • rozmanité teambuildingové aktivity
  • neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre mesta

HR a kancelářské služby | HR | Konzultant | Recruiter | Špecialista | Generalista | Agentúra | Nábor | Poradenstvo | Senior | Junior | Recruiter