pripája sa...

ŠTUDENT NA POZÍCIU RECEPČNÝ / RECEPČNÁ

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 450 - 500 EUR
Publikované 20 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-29236

Hľadáme záujemcov o prácu RECEPČNÉHO / RECEPČNEJ. Ste študent VŠ a máte záujem o administratívnu prácu na polovičný úväzok? Viete odpracovať minimálne 3 dni do týždňa? Pošlite nám svoj životopis.

Vašou náplňou práce bude:

  • Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, oslovenie, občerstvenie
  • Telefonický kontakt a prepájanie hovorov, vybavovanie odkazov
  • Preberanie a distribúcia pošty
  • Starostlivosť o zasadacie miestnosti
  • Práca s interným systémom
  • Iné administratívne práce

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - dorozumiete sa s klientami v cudzom jazyku písomne i ústne
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie
  • Flexibilita a dobrý time management

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Recepčná | Office manažér | Junior | Senior | Back office | Front office | Administration