Recepčná/ý- 12,5 hod. týždenne

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
5 - 5,60 €
Ref. Č.
1-1-40716-1

Baví ťa kontakt s ľuďmi, nevadí ti administratíva? Vieš odpracovať 20 hodín týždenne?

Ak bola Tvoja odpoveď áno, neváhaj a ozvi sa:

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • Starostlivosť o recepciu, kuchynky a konferenčné miestnosti
  • Prepájanie hovorov, uvítanie hostí
  • Vybavovanie pošty (prijatá / odoslaná, interná / externá), mailov
  • Interná komunikácia
  • Administratívna činnosť
Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii VÝHODOU
  • Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
  • Dobré organizačné zručnosti
  • Proaktívny a zodpovedný prístup, drive
  • Ochota pomôcť
Benefity

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov:

  • Stravné nad rámec
  • Sick days
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilitu