pripája sa...

RECEPČNÁ(Ý) na skrátený úväzok

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-12-29982

Máme pre Vás skvelú príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • Prijímanie návštev a ich registrácia
  • Objednávanie taxikov, ubytovania pre zamestnancov firmy
  • Starostlivosť o interných a externých klientov/návštevníkov
  • Spravovanie emailu
  • Pomoc pri príprave mítingov
  • Priebežná kontrola zásob občerstvenia, kancelárskych potrieb a čistiacich potrieb
  • Zabezpečovanie interného servisu ako dopĺňanie zásob do kuchynky na dennej báze, dopĺňanie kancelárskych potrieb, skartovanie dokumentov
  • Drobné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného (príprava reportov, štatistík) a pod.

Možnosť 4, 6 alebo 8 hodinového úväzku.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ, VŠ alebo študent
  • Prax na pozícii Recepčnej/Office manažéra je veľkou výhodou
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
  • Skúsenosť so starostlivosťou o zákazníka
  • Profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Dobre zvládnutý time manažment
  • Flexibilita

We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. We carefully consider your professional competencies, qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions. Our compensation philosophy is to pay fairly, also considering market situation and the value employees may bring to the company.

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme túto pozíciu patrí medzi TOP zamestnávateľov na trhu. Ponúka širokú škálu rôznych benefitov, napr. finančné odmeny, sick days, príspevky na dopravu, príspevky na šport, zľavy na welness, atď.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Recepčná | Asistent / asistentka | Front office | Receptionist