pripája sa...

RECEPČNÁ NA SKRÁTENÝ ÚVAZOK

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-12-30059

Máš skúsenosti s administratívnou prácou alebo s prácou recepčnej/recepčného? Pracuj v profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Starostlivosť o chod recepcie
  • Prijímanie a registrácia návštev
  • Priebežná kontrola zásob občerstvenia, kancelárskych potrieb a čistiacich potrieb
  • Dopĺňanie zásob do kuchynky na dennej báze, dopĺňanie kancelárskych potrieb,
  • Administratívne práce podľa pokynov nadriadeného (napr. príprava reportov, skartovanie dokumentov)

Možnosť 20, 30 alebo 40 hodinového úväzku.

We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. We carefully consider your professional competencies, qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions. Our compensation philosophy is to pay fairly, also considering market situation and the value employees may bring to the company.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Prax na pozícii Recepčnej/Office manažéra je veľkou výhodou
  • Anglický jazyk na plynulej komunikatívnej úrovni je podmienkou
  • Skúsenosť so starostlivosťou o zákazníka
  • MS Office na užívateľskej úrovni
  • Profesionálne vystupovanie
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké benefity:
  • Plne hradené stravné lístky
  • Poukážky v hodnote 25 EUR
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Možnosť čerpať 6 sick days za kalendárny rok
  • Prvé 3 dni plne preplatenej PN-ky
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôznorodé zľavy v športových / wellness centrách

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Business Support Center | Administratíva | Kancelářské služby | Recepčná | Asistent / asistentka | Front office | Receptionist