pripája sa...

RECEPČNÁ - PRÁCA PRE ŠTUDENTOV

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 3,50 - 4,50 EUR/hod.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-19-28069

Hľadáme šikovného študenta/študetku vysokej školy, ktorý si hľadá dlhodobú prácu počas štúdia. Ponúkame možnosť práce na recepcii v medzinárodnej spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, občerstvenie
  • Telefonický kontakt a prepájanie hovorov
  • Preberanie a distribúcia pošty
  • Starostlivosť o zasadacie miestnosti
  • Administratívne práce

Požiadavky

Ak spĺňaš tieto požiadavky, neváhaj na pozíciu reagovať:
  • Skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý (zamestnanec musí byť schopný vybaviť telefonát v angličtine)
  • Komunikačné schopnosti
  • Príjemný vzhľad a vystupovanie

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • vzdelávací program
  • plne hradené stravné lístky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Recepčná | Receptionist