pripája sa...

RECEPČNÁ

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 500 - 600 EUR/mes.
Publikované 2 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-27499

Na pozíciu Recepčnej hľadáme komunikatívnu kandidátku, ktorá je rada v kontakte s ľuďmi a má pozitívny prístup k práci.

Náplňou práce je:

  • zabezpečenie plynulého chodu recepcie
  • uvítanie hostí (pozdrav, usadenie, ohlásenie návštevy)
  • plánovanie pracovných ciest (rezervácie leteniek, hotelov, taxíkov)
  • objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • triedenie pošty, faktúr a objednávok
  • nahrávanie a evidencia faktúr v internom systéme
  • komunikácia so správcom budovy, upratovacou službou alebo kuriérom
  • evidencia dochádzok, návštev lekára a čerpania dovoleniek v dochádzkovom systéme
  • asistentská podpora pre manažment spoločnosti
  • príprava občerstvenia pre kolegov
  • rezervácia zasadacích miestností, reštaurácií, taxíkov a pod.
  • kontrola vybavenia a čistoty zasadacích miestností a kuchynky

Pracovna doba: 7:30 – 18:00
Nástup : ASAP
Miesto výkonu práce : Bratislava - Rožňavská ulica
Prva pracovná zmluva na dobu určitú - 1 rok
Stredne veľká spoločnosť - do 100 zamestnancov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii PODMIENKOU
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
  • Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
  • Dobré organizačné zručnosti
  • Pozitívny prístup
  • Ochota pomôcť

Benefity

Spoločnosť ponúka:
  • plne hradené stravné lístky
  • jazykové kurzy
  • masáže
  • smoothies na pracovisku
  • multisport kartu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Recepčná | Office manažér | Asistent / asistentka | Front office | Receptionist