pripája sa...

RECEPČNÁ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 700 - 800 EUR/mes.
Publikované 7 dňami
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 4-19-24999

Staňte sa aj súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, oslovenie, občerstvenie
  • Telefonický kontakt a prepájanie hovorov, vybavovanie odkazov
  • Preberanie a distribúcia pošty
  • Starostlivosť o zasadacie miestnosti
  • Administratívne práce
  • Plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Skúsenosť na podobnej pozícii
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Komunikačné schopnosti
  • Príjemný vzhľad a vystupovanie
  • Flexibilita a dobrý time management

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Recepčná | Front office | Receptionist