pripája sa...

React developer

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 3 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-30000

Chceš prispieť k bezpečnosti cestnej premávky? Pridaj sa k tímu ako Frontend Developer, a pracuj na vývoji SPA na zaujímavom projekte v IT centre technologickej spoločnosti.

Náplň práce:

  • vývoj aplikácie s použitím technoógií ako React, Redux, ES6, websockets vďaka ktorej bude možné merať hmotnosť vozidiel počas jazdy
  • budeš pracovať v prostredí kde sa uplatňujú moderné metódy vývoja ako SCRUM a test driven development
  • spolupráca na projektoch v medzinárodnom prostredí

Požiadavky

Profesionálne skúsenosti aspoň 2 roky úrovni s technológiami:
  • JavaScript
  • ReactJS
  • anglický jazyk na úrovni B2 (písmom aj slovom)

Benefity

  • finančný príspevok na vzdelávanie
  • príspevok na mimopracovné aktivity
  • flexibilný pracovný čas
  • homeoffice
  • 25 dní dovolenky

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Javascript | Programmer