pripája sa...

Quality/IMS manager

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 2 200 - 2 500 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-21-33422

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii MANAŽÉR KVALITY!

Vašou náplňou práce bude:

  • koordinácia efektívnej implementácie a kontinuálne zlepšovanie IMS
  • Zodpovednosť za Health&Safety oblasť
  • APQP manažment /identifikácia požiadaviek zákazníka, riadenie procesu FMEA,manažment PPAP/
  • manažment externých laboratórií
  • zabezpečenie zhody s CSR

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňať tieto požiadavky:
  • Znalosť integrovaného systému managementu
  • Ukončené minimálne SŠ vzdelanie technického smeru
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka (denná komunikácia)
  • Znalosť španielskeho jazyka výhodou
  • Prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky (ideálne strojárska výroba, LEAN prostredie)
  • Technická zdatnosť a ochota aktívne riešiť zadané úlohy
  • Znalosť APQP, PPAP, FMEA
  • Znalosť ISO 45001, ISO 14001, IATF 16 949, znalosť noriem automotive prostredia
̵- Schopnosť teamovej spolupráce, proaktivita, iniciatívnosť
̵ Plánovacie a organizačné schopnosti, orientácia na klienta
̵ Ochota cestovať

Benefity

Benefity :
  • gastro karta
  • zaškolenie v materskej firme
  • vianočný večierok
  • týždeň zdravia
  • vianočný darček
  • vitamíny
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri svadbe
  • darček pri životných jubileách

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Manažér | APQP | FMEA | ISO | Výroba | Kvalita | PPAP | Automobilový priemysel | ISO 14001 | Lean | SAP | Quality Manager