QA Automation Engineer with Javascript - TPP/Freelance & REMOTE

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-16-38790-3

Pre úspešný slovenský startup, pôsobiaci v oblasti fitness a zdravej výživy hľadáme IT testerov!!

Staň sa súčasťou agilného tímu, ktorý je otvorený novým nápadom, technologickým inováciám a neustálemu zlepšovaniu sa a uplatni svoj potenciál na pozícii QA Automation Engineer.

Náplň práce:

  • príprava testovacieho prostredia
  • príprava a vývoj testovacích skriptov s využitím Javascript
  • spúšťanie automatizovaných testov
  • automatizácia test case-ov s využitím Cypress, Postman a i.
  • identifikácia bugov a retesting
  • zodpovednosť za technickú dokumentáciu a špecifikácie
Požiadavky

Požiadavky:

  • predchádzajúca pracovná skúsenosť so spúšťaním a vývojom automatizovaných testov minimálne 2 roky
  • znalosť JAVASCRIPTu je podmienkou
  • silná orientácia aspoň v jednom frameworku na automatizáciu testovania (Cypress, Senerity, Robot Framework a i.)
  • schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku
Benefity

Benefity:

  • rozvoj podnecujúce pracovné prostredie
  • zľavy na produkty
  • možnosť spolupráce na remote
  • online vzdelávanie a školenia
  • možnosti športovania na pracovisku
  • príspevky na stravovanie