pripája sa...

MANAŽÉR ODDELENIA NÁKUPU - AUTOMOTIVE

Lokalita Vyšné Ružbachy
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-27394

Využite príležitosť pracovať na kľúčovej pozícii v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Hľadáme Manažéra nákupu.

Náplň práce:

  • výber, hodnotenie a rozvoj dodávateľov
  • vedenie evidencie dodávateľov a komponentov, riadne procesu nákupu, došlých faktúr a cien
  • strategické definovanie príležitostí pre znižovanie cien komponentov / materiálov
  • riešenie reklamácii v spolupráci s kvalitou
  • vyúčtovávanie strát spoločnosti spôsobené nekvalitou dodaného materiálu
  • organizovať a nariaďovať prácu podriadeným zamestnancom
  • rozvoj a školenie podriadených v zmysle platných postupov a nariadení
  • navrhovať a realizovať opatrenia na zlepšenie stavu pracoviska a pracovných podmienok
  • navrhovanie a riadenie akčných plánov ( napr. dodávateľský výrobný audit ) v spolupráci s kvalitou
  • sledovanie KPI´s a reporting pre centrálu
  • prispievanie k znižovaniu počtu dodávateľov a cien vstupných materiálov,
  • zodpovednosť za správne nahrávanie dát do interného systému
  • dohľad na dodržiavanie požiadaviek systému manažérstva kvality ( SMK ) a systému environmentálneho manažérstva ( SEM ),
  • dodržiavanie princípov 5S

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • VŠ vzdelanie (ekonomické alebo technické je výhodou)
  • pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
  • skúsenosť so SAP je výhodou
  • aktívna znalosť AJ - podmienkou
  • znalosť NJ - výhodou
  • PC zručnosti na pokročilej úrovni (Word, Excel, Power Point, Internet),
  • vysoké pracovné nasadenie
  • odolnosť voči stresu
  • proaktívny a inovatívny prístup
  • reprezentatívne vystupovanie
  • manažérske schopnosti a skúsenosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Nákup | Logistika | Vedúci | Manažér | Špecialista | Automobilový priemysel | 5S | Materiálové toky | Stratégia | Nákup | Obstarávanie | Purchaser