pripája sa...

PURCHASING MANAGER - INDIRECT MATERIAL DEPARTMENT

Lokalita Košický kraj
Publikované 11 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 24391

Hľadáme skúseného kandidáta z oblasti NÁKUPU. Ponúkame zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, motivujúce finančné ohodnotenie, ako aj príležitosť aktívne sa podieľať na rozvoji oddelenia nákupu nepriameho materiálu. Budeme sa tešiť na Vaše životopisy a radi Vám poskytneme detailnejšie informácie telefonicky alebo na osobnom pohovore.

Náplň práce:

  • Riadenie oddelenia nákupu niepriamych materiálov, služieb a investícii
  • Riadenie skladového hospodárstva nepriamych materiálov, náhradných dielov, chemikálií a pod.
  • Vedenie, motivovanie a školenie tímu podriadených (20 členný tím)
  • Nábor zamestnancov na oddelenie nákupu
  • Určovanie nákupných stratégií
  • Dohliadanie na efektívne využívanie materiálových a finančných zdrojov spoločnosti
  • Dohliadanie na plnenie výsledkov oddelenia prostredníctvom nastavených kľúčových indikátorov výkonnosti (KPI´s)
  • Dohliadanie na plnenie legislatívnych predpisov a štandardov práce na oddelení
  • Prisievanie k rozvoju spoločnosti prostredníctvom proklientského prístupu, navrhovania zlepšení procesov, šírenia firemnej kultúry a dodržiavania etického kódexu
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti (napr. kvalita, R&D a i.)

Požiadavky

Požadujeme:
  • VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni (level B2 až C1)
  • 3-5 rokov skúseností v oblasti nákupu - PODMIENKOU
  • Skúsenosti s nákupom nepriameho materiálu - VÝHODOU
  • Skúsenosti na pozícii Leadra / Manažéra oddelenia nákupu - PODMIENKOU
  • Pokročilé PC zručnosti (SAP, MS Office)
  • Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • Vyjednávacie zručnosti
  • Líderské predpoklady
  • Analytické myslenie
  • Flexibilita

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Engineering | Nákup | Nákupca | Špecialista | Náklady | SAP | Nákup | Dodávateľ | Purchaser