pripája sa...

COORDINÁTOR pre PROPERTY MANAGERA (ROČNÝ BONUS)

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32381

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako COORDINATOR pre PROPERTY MANAGERA.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Riadenie lízingový zmlúv - ich monitorovanie ( lízingové splátky, indexácie a iné)
  • Zodpovednosť za zabezpečenie aktuálnosti internej databázy (sledovanie certifikátov nájomcov, sledovanie vypršania bankových záruk...)
  • Spravovať účty poplatkov a služieb
  • Komunikácia s interným finančným oddelení - riešenie fakturácie, oneskorených platieb
  • Koordinovať zmluvy s externými poskytovateľmi služieb
  • Zodpovednosť za všetku potrebnú dokumentáciu, archiváciu zmlúv a dohôd s dodávateľmi

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
  • Stavebný alebo technický smer VÝHODA
  • Predchádzajúca prax v danej oblasti VÝHODA

Benefity

Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
  • Ročný bonus
  • Ticket Complipents vouchers
  • Životné poistenie

Stavebníctvo | Správa budov | Manažér | Facility Manager