pripája sa...

PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 600 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-32733

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER:

Náplň práce:

  • Zodpovedá za zavedenie nových metód produkcie a projektov a zlepšenie súčasných metód výrobných liniek a projektov.
  • Kontrola a riadenie procesu výroby
  • Podávanie zlepšovacích návrhov v procese výroby
  • Zvyšovanie efektivity a kvality výroby
  • Komunikácia s príslušnými oddeleniami výroby

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania (výr.technológie, automatizácia)
  • Anglický jazyk - plynule
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min 2 roky
  • Organizačné schopnosti
  • Riadiace schopnosti
  • Zodpovednosť

Benefity

  • Stabilita spoločnosti
  • Dochádzkový bonus
  • Príspevok na šport
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Možnosť školení

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Inžinier | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | FMEA | ISO/TS 16949 | Kaizen | Proces | RandD | Process engineer