pripája sa...

PROJEKTOVÝ NÁKUPCA ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTOV

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 20911

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť využívajúca pokročilé technológie v oblasti elektroniky a elektrotechniky a neustále rozvíjajúca svoje prvotriedne produkty. Momentálne sa Vám otvára možnosť stať sa členom tímu profesionálov pracujúcich v tejto spoločnosti. Otvorená je pozícia PROJEKTOVÝ NÁKUPCA ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTOV.

Pracovnou náplňou bude:

  • Kooperácia na projektoch v rámci projektového tímu
  • Participácia na sourcingu nových relevatných dodávateľov dostupných na trhu
  • Analýza vybraných ukazovateľov dodávateľov (cena, dodacia lehota, lehota splatnosti, kvalita, lokalita a i.)
  • Návštevy u dodávateľov a hodnotenie dodávateľov na pravidelnej báze za účelom optimalizácie nákupno-dodávateľských stratégií
  • Zabezpečovanie vzoriek materiálov za účelom ich testovania pred zahájením sériového odberu a sériovej výroby
  • Negociácia zmluvných podmienok po dohode s manažmentom
  • Budovanie dobrých vzťahov s dodávateľmi, riešenie vzniknutých problémov v oblasti logistiky alebo kvality a ich eskalovanie
  • Reporting

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • VŠ vzdelanie - zameranie na ELEKTROTECHNIKU alebo ELEKTRONIKU
  • Min. 2 roky skúseností v oblasti nákupu elektrokomponentov do výroby
  • Pokročilá znalosť ANGLICKÉHO jazyka - PODMIENKOU
  • Výborná znalosť MS Office - PODMIENKOU
  • Skúsenosti so SAP - VÝHODOU
  • Vodičský preukaz
  • Aktívny a kreatívny človek
  • Zmysel pre tímovú prácu

Benefity

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Sociálny program

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Nákup | Nákupca | Automobilový priemysel |