pripája sa...

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR FIT OUT projektov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 3 000 - 4 500 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32081

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti, pričom vašou pracovnou náplňou bude:

  • Riadenie stavbyvedúcich, majstrov a ďalších pracovníkov na stavbe
  • Dodržiavanie kvality projektu
  • Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
  • Vypracovávanie súpisov vykonaných prác a dodatkov k rozpočtu
  • Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
  • Riadenie prác subdodávateľov
  • Kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
  • Súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
  • Pravidelné informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác

Požiadavky

Vhodný kandidát musí spĺňať nasledovné požiadavky:
  • Ukončené vysokoškoleké vzdelanie
  • Prax na obdobnej pozícii aspoň 3 rokov
  • Znalosť anglického jazyka PODMIENKA
  • Skúsenosti v oblasti stavebníctva ( Pozemné stavby ) PODMIENKA
  • Skúsenosti s vedením projektov PODMIENKA

Stavebníctvo | Pozemné | Dozor | Projektový manažér | Projekt | Project Manager