pripája sa...

PROJEKTOVÝ INŽINIER (ročné bonusy)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 2 000 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32649

Preferuješ slovenské spoločnosti s rodinnou atmosférou, ktorá svoju veľkostou nie je korporát ale jeho klienti sú medzinárodné spoločnosti z Európy a tiež z Ruska. Majú svoje vlastné R&D, kde na pozícii PROJEKTOVÉHO MANAŽERA budeš riadiť zverený projekt od začiatku až po montáž priamo u klienta.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Navrhovať technické riešenia
  • Spracovať dané návrhy v programe AUTOCAD
  • Tvorba cenových ponúk
  • Priama komunikácia so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za rozpočet a dodržanie časového harmonogramu
  • Plánovanie priebehu projektu od návrhu, výroby, montáže až po doladenie u zákazníka
  • Zadávanie výrobnej dokumentácie do výroby
  • Tvorba dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu a údržbu)

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Požadovaná prax min. 2 roky
  • Skúsenosti v oblasti STROJÁRSTVA PODMIENKA
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni VÝHODA
  • Znalosť ruského jazyka VÝHODA
  • Flexibilita PODMIENKA - cestovanie ku klientom
  • Znalosť programu AUTOCAD PODMIENKA

Spoločnosť má pre svojich zamestnancov pripravený balík benefitov:
  • Pružná pracovná doba
  • Služobné auto
  • Telefón, notebook
  • Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Odmeny za pracovné výročie
  • Odborné školenia
  • Ročné bonusy na základe výsledkov firmy
  • Možnosť ubytovania v ubytovni na určitú dobu
  • Bezproblémové parkovanie

Engineering | Strojárstvo | Inžinier | Projektový manažér | Konštruktér / projektant | 3D | Implementácia | Nákup | Náklady | Montáž | Materiálové toky | Materiál | Proces | Projekt | Projektovanie | Servis / služby | Technický | Project Manager