pripája sa...

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (rekonštrukcie budov)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 14 hodinami
Kontakt Hulín Jakub
Ref. Č. 1-40-30321

Vašou úlohou bude vedenie NOVÉHO PROJEKTU rekonštrukcii, rozširovaní a prestavby čerpacích staníc.

Náplňou práce bude:

  • Vedenie projektu
  • Výber a koordinácia subdodávateľov
  • Negociácia cien
  • Príprava finančných podkladov
  • Zodpovednosť za rozpočet

Požiadavky

Pre výkon práce je potrebné:
  • Technické vzdelanie (ideálne stavebníctvo)
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Preukázateľné skúsenosti s rekonštrukciou/rozširovaním pozemných stavieb
  • Schopnosť koordinovať ľudí
  • Plynulá ANGLIČTINA
  • Pokročilá znalosť programu Excel a SAP
  • Asertivita a komunikatívnosť
  • Ochota cestovať

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=stavebnictvo-a-reality

Stavebníctvo | Pozemné | Správa budov | Projektový manažér | Manažér | Koordinátor | Príprava | Projekt | Rozpočet | Project Manager