pripája sa...

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR (PROCUREMENT)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 800 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Hulín Jakub
Ref. Č. 1-40-29768

Úspešná TOP developerská spoločnosť, ktorá rýchlo expanduje na nové trhy ponúka príležitosť viesť projekty v oblasti obstarávania na pozícií PROJEKTOVÝ MANAŽÉR.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • príprava plánu projektu vrátane cieľov a časového harmonogramu
  • riadenie a podpora tímovej práce
  • sledovanie potrieb a povinností členov projektového tímu
  • nastavovanie a optimalizácia procesov
  • zabezpečenie plnenia projektov vrátane úprav a vylepšení podľa očakávaní
  • pravidelné informovanie majiteľa projektu o celkovom priebehu a vývoji projektu
  • zodpovednosť za časový plán projektu a dodržanie rozpočtu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • Skúsenosti s riadením projektov 3-5 rokov
  • Skúsenosti v oblasti obstarávania
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • VŠ technického alebo ekonomického zamerania
  • Schopnosť vcítiť sa do problematiky
  • Prozákaznícky prístup, orientácia na výsledok
  • Analytické myslenie, schopnosť prinášať návrhy a riešenie
  • Silné prezentačné a komunikačné zručnosti

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • kvalitné pracovné prostredie bez open space dizajnované s ohľadom na feng šuei
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku kvalitnou jazykovou školou
  • možnosť ďalšieho odborného rozvoja
  • platené študijne voľno, pokiaľ štúdium súvisí s výkonom práce
  • zabezpečený pitný režim
  • firemné hry

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žial, nemožeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Stavebníctvo | Reality | Nákup | Projektový manažér | Obstarávanie | Project Manager