PROJEKTOVÝ MANAŽÉR - part-time, časová flexibilita (stavebníctvo)

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-40-29622

Máš skúsenosti v stavebníctve, ale cítiš, že ešte stále máš kam rásť a chceš sa učiť od najlepších? Hľadáš part-time job s časovou flexibilitou? Je tu ideálna príležitosť pre mamičky na materskej, prípadne tesne po materskej, ktoré potrebujú časovú flexibilitu, hľadajú prácu na pár hodín denne a majú znalosti v oblasti stavebníctva.

Náplň práce:

  • Starostlivosť o súčasných zákazníkov
  • Leasingové zmluvy, renegociácia kontraktov
  • Projektový manažment
  • Podieľanie sa na tvorbe tendrov a výbere dodávateľov
  • Hľadanie nových nájomníkov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie v oblasti stavebníctva
  • Skúsenosť s komunikáciou s klientmi VÝHODOU
  • Skúsenosť s tvorbou tendrov a výberom dodávateľov VÝHODOU
  • Nemecký jazyk plynulo PODMIENKOU
  • Samostatnosť, disciplinovanosť
  • Ochota učiť sa
  • Ochota cestovať (Bratislavský kraj)
  • Ideálne pre mamičky na materskej

Benefity

  • Časová flexibilita (ako si to zariadiš, tak to budeš mať)
  • Mentorovanie od skúseného kolegu
  • Motivujúce finančné ohodnotenie

Stavebníctvo | Obchod | Reality | Pozemné | Konzultant | Koordinátor | Priemyslové | Budova | Project Manager