PROJEKTOVÝ MANAŽÉR - ÚDRŽBA

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 €
Ref. Č.
131-10-41839

Hľadáte prácu v odvetví údržby? Máte skúsenosti s projektovým manažmentom a radi implementujete svoje nápady pre lepšiu optimalizáciu procesov?

Hlavnou náplňou práce je

  • aktívna optimalizácia procesov údržby
  • starostlivosť a rozvoj sieti pobočiek na Slovensku
  • zodpovednosť za implementáciu procesov údržby z nemeckého trhu
  • implementácia modulov SAP
  • hľadať potenciál optimalizácie v každej jednotlivej pobočke
  • inovovanie a zavádzanie vlastných stratégií podľa aktuálneho stavu rozvoja
  • manažovanie lokálnych workshopov
Požiadavky
  • 2. stupeň VŠ
  • 3 roky skúseností v oblasti logistiky/skladového hospodárstva/údržby
  • pokročilá znalosť AJ (komunikácia so zahraničnými partnermi na dennej báze)
  • skúsenosti s projektovým managementom
  • skúsenosti so SAP výhodou
Benefity
  • 13ty a 14ty plat
  • Týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok na DDS - cca 20€
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie