pripája sa...

Projektový manažér - automotive

Lokalita Galanta
Platové ohodnotenie 1 300 - 2 000 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Šimúnová Eva
Ref. Č. 2-30-31450

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii:
Projektový manažér Automotive

Vašou náplňou práce bude:

  • vytváranie a vykonávanie projektovej, plánovacej činnosť v oblasti výroby a prevádzky lisovacích nástrojov ako aj ostatných
zariadení, potrebných k výrobe plastových dielov a montážnych zostáv pre automobilový priemysel, od zákazníckej požiadavky na naceňovanie projektu, až po koniec životnosti (predséria, séria, servis, koniec životnosti)
  • sledovanie doručiteľnosti projektu, s použitím vhodných nástrojov
  • aktívna komunikácia so zákazníkom a vedením firmy
  • spracovávanie meniacich sa potrieb a požiadaviek, s ohľadom na ekonomický dopad a znižovanie nákladov
  • monitorovanie, analýza rizík s ohľadom na efektívne dosiahnutie požadovaných vlastností produktu a procesu, riadenie potrebných zmien vo výrobnom procese a príprava hodnotení efektivity procesov - FMEA
  • identifikácia potrebných zdrojov v rámci projektovej prípravy, spracovávanie a plánovanie s Projektovým teamom
  • vytváranie a koordinovanie projektových tímov, kontrola výstupov
  • efektívna aplikácia metodík a dodržiavanie projektových noriem – ISO IATF ,VDA, QS9000
  • monitoring, hodnotenie a reporting projektu a jeho priebehu, priraďovanie individuálnych zodpovedností a kontrola ich plnenia
  • zabezpečovanie projektovej dokumentácie, jej aktuálnosti a zálohovania,ako aj úplnosti a správnosti projektových dát v systémoch SAP a PALSTAT
  • implementácia a riadenie projektových zmien
  • reporting projektov a ich výsledkov
  • komunikácia so zahraničnými zákazníkmi(AJ,NJ)

Požiadavky

  • komunikatívna znalosť (B2) anglického alebo nemeckého jazyka NEVYHNUTNÁ!
  • znalosť metodológií FMEA, VDA 6.3, IATF podmienkou
  • skúsenosti s projektovým managementom v automotive podmienkou
  • výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • silná orientácia na ciele
  • technické myslenie
  • tímový hráč

Benefity

  • mladý, motivovaný kolektív
  • výborná pracovná atmosféra

Engineering | Strojárstvo | Petrochémia | Projektový manažér | FMEA | ISO | ISO/TS 16949 | Project Manager