pripája sa...

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 4 dňami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23620

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii PROJEKTOVÝ MANAŽÉR/TECHNOLÓG.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spustenie a riadenie výroby nových produktov
  • Zabezpečiť súvisiace činnosti (technológiu, dokumentáciu, PPAP, vzdelávanie)
  • Transfer výroby zo zahraničia
  • Podieľať sa na rozvoji nových produktov v spolupráci s centrálou
  • Dohliadanie nad technologickým procesom výroby
  • Udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi

Požiadavky

Úspešný kandidát musí mať:
  • VŠ alebo SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii
  • Znalosť tvárnenia a zvárania
  • Aktívnu znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU !!!
  • Výbornú znalosť MS OFFICE

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Strojárstvo | Projektový manažér | 5S | 8D | Kovy | Kvalita | NPI | Nástroje | Six Sigma | Technológia | Proces | Projekt | Výroba | AutoCAD | Project Manager