pripája sa...

Projektový manažér

Lokalita Dubnica nad Váhom
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 7 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-28864

Máš elektrotechnický background a skúsenosti s vedením projektov?
Poď pracovať do úspešnej medzinárodnej spoločnosti ako PROJEKTOVÝ MANAŽÉR!

Tvojou náplňou práce bude:

  • riadenie projektov od počiatočnej vývojovej fázy a po úspešné uzavretie konečného štádia projektu
  • príprava harmonogramu a rozpočtu projektu
  • Vedenie projektového tímu
  • dodržiavanie cielľov projektu a požiadaviek klienta
  • priamy styk so zákazníkom

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, neváhaj a kontaktuj ma:
  • elektrotechnický background (vzdelanie, alebo prax v elektro spoločnosti)
  • skúsenosti v riadení vývojových projektov
  • znalosť nástrojov a metód projektového manažmentu
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • schopnosť viesť pracovné tímy

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • ak si z iného regiónu - ubytovanie za minimálne náklady
  • koncoročný bonus

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Projektový manažér | Zákazník | Vývoj | Kaizen | Kanban | Výkonová elektronika | Produkt / výrobok | Projekt | RandD | Project Manager