Projektový koordinátor

Trvalý pracovný pomer
Mzda
900 - 1 300 €
Ref. Č.
1-14-40865

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude silným členom nášho náborového tímu. Náš biznis je veľmi dynamický, vyžaduje flexibilitu a aktívnu povahu.

Zázemie silnej agentúry však prináša stabilitu, možnosť získať širokú HR skúsenosť a spolupracovať s top klientmi v regióne.

Náplňou práce PROJEKTOVÉHO KOORDINÁTORA je:

  • Vyhľadávanie kandidátov a nábor v teréne aj v kancelárii,
  • Aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov: inzercia, spolupráca s obecnými úradmi, školami, letáky, SMS kampane a iné,
  • Príprava výberových konaní,
  • Vedenie pohovorov a vyhodnocovanie kandidátov,
  • Koordinovanie nástupov, dopravy a administratívy s tým spojenej,
  • Aktívna komunikácia s dočasne pridelenými zamestnancami na dennej báze,
  • Administratívna agenda spojená s nástupom zamestnancov na dočasné pridelenie,
  • Starostlivosť o existujúcich zamestnancov, denná operatívna komunikácia (kontrola PN, dochádzky a pod.),
  • Nákup a distribúcia OOPP dočasne prideleným zamestnancom.
Požiadavky

Koho hľadáme:

  • Ak už máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti náboru zamestnancov alebo pracovno-právnej administratívy
  • Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektora ako aj administratívy
  • Aktívny prístup k práci, záleží Ti na tom, aby v tíme bola dobrá nálada
  • Flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa
  • Motivácia pracovať v HR a v dynamickom agentúrnom prostredí
  • Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie je PODMIENKOU
Benefity

Čo ponúkame:

  • Základná mzda vo výške 900Eur - 1000Eur brutto (podľa seniority kandidáta) + mesačný bonus (viazaný na plnenie KPI) vo výške max. 300Eur brutto
  • Dni voľna navyše
  • Cafeteria
  • Sick days
  • Podpora jazykového vzdelávania
  • Team-buildingy
  • a iné...