pripája sa...

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 24196

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na projektové riadenie.

Vašou náplňou práce bude:

  • Manažment zmenového riadenia, zavádzanie zmien a produktov do výroby
  • Koordinácia projektového tímu
  • Spolupráca s programovým manažmentom, technickými centrami a zákazníkmi
  • Zodpovednosť za dodržanie nákladov a časových plánov na implementáciu zmien
  • Sledovanie stavu jednotlivých zmien
  • Príprava a koordinácia skúšok na výrobnej linke

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Schopnosť koordinovať tím
  • Zodpovednosť, samostatnosť
  • Dodržiavanie termínov
  • Precíznosť
  • Komunikačné zručnosti
  • Prezentačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Schopnosť zvládať prácu pod tlakom

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Vedúci | Manažér | Projektový manažér | Projekt | Project Manager