pripája sa...

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 24196

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na projektové riadenie.

Vašou náplňou práce bude:

  • Manažment zmenového riadenia, zavádzanie zmien a produktov do výroby
  • Koordinácia projektového tímu
  • Spolupráca s programovým manažmentom, technickými centrami a zákazníkmi
  • Zodpovednosť za dodržanie nákladov a časových plánov na implementáciu zmien
  • Sledovanie stavu jednotlivých zmien
  • Príprava a koordinácia skúšok na výrobnej linke

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Schopnosť koordinovať tím
  • Zodpovednosť, samostatnosť
  • Dodržiavanie termínov
  • Precíznosť
  • Komunikačné zručnosti
  • Prezentačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Schopnosť zvládať prácu pod tlakom

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Vedúci | Manažér | Projektový manažér | Projekt | Project Manager