pripája sa...

PROJEKTOVÝ INŽNIER

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 000 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 7 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-26-29941

Kreslíš v Solid Works? Máš skúsenosti s produktovými projektami? Prípadne si absolvent, ktorý sa počas školy podielal na rôznych projektoch?
Hovoríš aktívne Anglicky? Ponúkame Ti prácu Projektového inžiniera v medzinárodnej spoločnosti:

Tvojou náplňou práce bude:

  • Konštrukcia výrobkov z hľadiska nákladov a výroby
  • 2D & 3D výkresy a aktualizácia
  • Zodpovednosť za projekty súvisiace s produktami od začiatku až po fázu odovzdania
  • Monitorovanie a kontrola stavu projektov
  • Zodpovednosť za projektové náklady
  • Tvorba a udržiavanie projektovej dokumentácie
  • Zabezpečenie dodržiavania relevantných postupov
  • Podpora pri spustení lokálnych projektov

Požiadavky

  • Znalosť CAD software (SolidWorks)
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý B2
  • Odborná prax v strojárstve
  • skúsenosti s produktovými projektami (aj počas školy)
  • Dobré komunikačné zručnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Konštruktér / projektant | Inžinier | Projektový manažér | 3D | Automobilový priemysel | Konštruovanie | Zákazník | Projekt | SolidWorks | Project Manager