pripája sa...

Projektový inžinier (strojárstvo)

Lokalita Žilinský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 13 dňami
Kontakt Chrienová Nikola
Ref. Č. 6-30-29871

Do strojárskej spoločnosti hľadáme projektového/procesného inžiniera, ktorého náplň práce bude:
Vedenie projektov a zodpovednosť za ich vedenie od začiatku do konca (plánovanie, prezentácia, kontrola výsledkov, rozpočet, atd.)
Komunikácia s dodávateľmi
Plánovanie procesov výroby
Optimalizácia materiálových tokov
Navrhovanie layoutov
Technická podpora výroby
Reporting
Tvorba prezentácií
Vypracovanie ekonomických ukazovateľov v oblasti výroby

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné podmienky:

Prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok

Ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa technického zamerania

Komunikatívna úroveň
Anglického alebo Nemeckého jazyka (komunikácia na dennej báze - slovne aj písomne)

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz: B

Benefity

13. plat
jazykové kurzy
flexibilná pracovná doba
vzdelávanie v obore v zahraničí

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Inžinier | Procesný inžinier | Projekt | Výroba | Proces | Materiálové toky | AutoCAD | SAP | Process engineer