pripája sa...

PROJEKTOVÝ INŽINIER - ELEKTRONIKA

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-29500

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROJEKTOVÝ INŽINIER - ELEKTRONIKA na rozvíjajúcom sa R&D.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za technickú stránku projektu od prvej fázy po sériovú výrobu
  • Zodpovednosť za dizajn systémov na základe požiadaviek
  • Výber a výpočty komponentov
  • Riešenie zmenového riadenia dokumentácie
  • Kooperácia na riešení elektro dizajnu
  • Kooperácia s materskou spoločnosťou

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ elektrotechnické vzdelanie
  • Aktívna znalosť AJ
  • Skúsenosť s projektovým riadením
  • Znalosť FMEA

Engineering | Elektrotechnika | Energetika | Manažér | Projektový manažér | Projekt | Electrical engineer